На 26.05. ученици от 5. клас на СУ „Св. Климент Охридски" взеха участие в инициативата „Ваканция здравей! Да играем безопасно!“, организирана от РУ – Троян съвместно с ОБКБППМН – гр. Троян.
Нашите два отбор се включиха в беседа и викторина, посветени на важни теми, свързани с безопасността и отговорното поведение на подрастващите.
Темите на събитието бяха:
• Пътна и лична безопасност
• Наркотици
• Опасности в интернет
• Агресия и агресивно поведение


















По-нова публикация

















