• Място на свободен дух и модерни решения

meteo

Кликайте по картинката и вижте метеорологичните условия на покрива на СУ "Свети Климент Охридски" в Троян или кликнете ТУК и вижте данните в реално време от същата метеостанция на международния сайт EUweather.eu
Нивата на фини прахови частици следете ТУК!

Светкавиците в реално време тук!


Прогноза за седмицата:
Нови кожи: ss Seasons Bootstrap neowx

Карта

На разходка в училище

Търсене в този блог

Архив на блога

Най-четеното през последните 7 дни

 


С учениците от 2.а клас прекарахме четири незабравими дни в град Трявна. Посетихме музеите и забележителностите на града. Повозихме се с влак до гр. Дряново, което беше голяма радост, защото повечето деца никога не бяха пътували с влак. Качихме се на моста, построен от Колю Фичето. Много интересна беше огромната релефна карта на България, поставена пред училището в Дряново. "Ритнитопковците" играеха до изтощение на голямото игрище. Пижаменото парти беше всяка вечер. Едно Училище сред природата не можеше да завърши без карнавал и весела дискотека. Завърнахме се радостни, впечатлени, с много нови приятели и очаквания за весела и щастлива ваканция.

                            Ценка Василева

 






 

Страници в интернет, свързани с Троян и региона




Слушай и гледай on-line в свободния час

Текущи УЧЕБНИЦИ


Кликайте по картинката!

Иновативно училище


Електронен дневник

Група на училището

ВИДЕОПОРТАЛ

Видеопортал на училището

Преводач

Безплатен многоезичен ONLINE речник

Учебни ресурси в електронен вид


Националният образователен портал предоставя достъп до учебни ресурси в електронен вид. Той е част от така нареченото Е-обучение.

ТУК можете да намерите всички курсове, които предлага този БЕЗПЛАТЕН портал (по всички предмети).