• Място на свободен дух и модерни решения

meteo

Кликайте по картинката и вижте метеорологичните условия на покрива на СУ "Свети Климент Охридски" в Троян или кликнете ТУК и вижте данните в реално време от същата метеостанция на международния сайт EUweather.eu
Нивата на фини прахови частици следете ТУК!

Светкавиците в реално време тук!


Прогноза за седмицата:
Нови кожи: ss Seasons Bootstrap neowx

Карта

На разходка в училище

Търсене в този блог

Архив на блога

Най-четеното през последните 7 дни

"Къде е Баба Марта?"

сряда, 1 март 2023 г.



На 1 март в класната стая на 3.а клас беше много пъстро и празнично -  мартеници, декори, нагиздени в носии и костюми деца. Заедно с артистите от 3.а там бяха гостите от подготвителната група и от 2.а клас и учители.

Много интересни приказки и легенди разказаха най-сладкодумните разказвачи, имаше стихове и песни за празника и за пролетта. Драматизациите бяха смешни, но и поучителни и малките ни гости доста се забавляваха. Всеки от тях си тръгна с ръчно изработена картичка с пожелание за здраве и с нови знания за първомартенските обичаи.

Третокласниците толкова се въодушевиха, че вече кроят планове за ново представление!

Ирена Яшева, "режисьор" и класен ръководител на 3.а клас 

 



 

Страници в интернет, свързани с Троян и региона




Слушай и гледай on-line в свободния час

Текущи УЧЕБНИЦИ


Кликайте по картинката!

Иновативно училище


Електронен дневник

Група на училището

ВИДЕОПОРТАЛ

Видеопортал на училището

Преводач

Безплатен многоезичен ONLINE речник

Учебни ресурси в електронен вид


Националният образователен портал предоставя достъп до учебни ресурси в електронен вид. Той е част от така нареченото Е-обучение.

ТУК можете да намерите всички курсове, които предлага този БЕЗПЛАТЕН портал (по всички предмети).