Архив на блога

Най-четеното през последните 7 дни

СИП Електронни медии

Спортните събития в рамките на "Климентови дни 2010" ще следи 11-класникът Недялко Ковачев. Ето неговия репортаж за надпреварата по волейбол.

На 16 ноември (понеделник) се проведе първото спортно събитие в рамките на "Климентови дни 2010" - състезанието по волейбол.

По предварителна уговорка се играха 2/3 гейма, като загубилият отбор директно отпада. В надпреварата участваха 3 отбора: "Над Закона" (Теодор Табаков, Симеон Христов, Павел Чолаков, Цветослав Шошков, Петко Койчев и Минко Димов от 11.в клас), "12 в" (Мирослав Гечев, Симеон Дерменджиев, Владислав Иванов, Десислав Иванов, Николай Ненов и Пламен Мошеков) и "12 г" (Стефан Спасов, Павел Калински, Мартин Ковачев, Аксел Куртов, Павлин Хасъмски, Цветелин Мичев и Александър Ничев).

Жребият отреди в първия двубой да се изправят "12 г" срещу "12 в". Гостите ("12 в") без никакви затруднения победиха съперника си с класическото 3:0 (17:25, 25:27, 18:25).
В следващия двубой "12 в" в драматичен мач победи "Над Закона" с 3:1 гейма и така заслужено спечели първото място. "Над Закона" спечели първия гейм с 25:22, но следващите 2 части бяха спечелени от "12 в" със 20:25 и 18:25 точки.